Szkoła Tańca Opole - Fokus

Fokus Kids Młodzież Dla kobiet Taniec ślubny Dorośli

 

 

Zapraszamy do grupy tańca Party czyli nauki tańca wyłącznie użytkowego.
Chcesz posiąść umiejętność sprawnego poruszania się solo i w parze do każdego rodzaju muzyki, prowadzenia partnerki, doskonałego znalezienia się w sytuacjach – wesele, impreza firmowa, bal, spotkanie towarzyskie. Na bazie bardzo prostych kroków podstawowych(szczególnie dla partnerów) plus ciekawych przejść oraz obrotów, budujemy fantazyjne ułożenia rąk, uczymy się prowadzenia partnera, budujemy porozumienie w parze.

Taniec sprawdzający się w każdym miejscu i w każdej sytuacji, może być tańczony do każdego rodzaju muzyki – niezależnie od słyszanego tempa utworu.

 

 

Zajęcia skierowane głównie do par.
Doskonale wyszkoleni i utytułowani instruktorzy przeprowadza Was przez labirynt tańców latynoamerykańskich oraz standardowych. Poczynając od rozpoznawania charakterystycznych rytmów, stawiania pierwszych kroków tanecznych, po swobodne poruszanie się po wszystkich parkietach świata do każdego rodzaju muzyki.

Na poziomie grupy początkujące zajęcia nastawione są na czerpanie maksimum przyjemności z aktywności ruchowej. Dużą rolę odgrywa tu integracja osób biorących udział w zajęciach. Trener przymyka oko na niedoskonałości ruchowe początkujących .Skupia się na przekazaniu solidnych podstaw prowadzenia tak, aby wszyscy odczuli korzyści płynące  z nabytych umiejętności oraz że taniec jest dobra zabawą dostępną dla wszystkich chętnych.
Dajesz sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Uczysz się nowych tanecznych pas, bawiąc się przy tym znakomicie. Prostujesz plecy i unosisz podbródek, zaczynasz pewniej prowadzić partnerkę, z łatwością i prawidłowo przenosisz ciężar ciała w wybranym tempie muzycznym.
Trening nie jest nastawiony na osiągniecie perfekcji w ruchu .Chodzi nam o czerpanie satysfakcji z wiedzy praktycznej.

Na poziomie grupy średniozaawansowanej
Uczestnicy wprowadzani są w tajniki tańca w jego sensie artystycznym. Ćwiczą odpowiednie ułożenie ciała, pracę rąk centrum i nóg.
Tu satysfakcję czerpie się z widowiskowości tańca. Stawiamy na prawidłowy przebieg i jakość ruchu.
Uczestnicy wykonują bardziej skomplikowane ewolucje taneczne. Znają podstawy wszystkich proponowanych tańców latynoamerykańskich oraz standardowych, weszli w posiadanie ułożonych specjalnie choreografii, które mogliby prezentować na turniejach tańca hobby.

 

 

Szkoła Tańca towarzyskiego i Zumba Opole Fokus

Centrum Ruchu i Szkoła Tańca FOKUS | Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej ZWM | Infolinia: 669 336 333

Logowanie