Szkoła Tańca Opole - Fokus

Fokus Kids Młodzież Dla kobiet Taniec ślubny Dorośli

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PRZEDSZKOLAKI dla 5-6 latków

SZKOLNIAKI dla 7-11 latków

To nasycone różnymi formami tańca zajęcia dla dzieci.Są barwne, wszechstronnie edukujące ruchowo, a tym samym, pełne zabawy, radości, czarującej muzyki i zdrowia. Atrakcyjna forma zajęć daje dzieciom satysfakcję z poznawania ciekawych figur i układów tanecznych, a dodatkowo, wspomaga prawidłowy rozwój psychofizyczny.Kroczek po kroczku, poprzez ćwiczenia oraz zabawę, zdobywanie kolejnych magicznych sprawności oraz poziomów tanecznych, kształtujemy poczucie rytmu,  muzycznej, estetyki. Uczymy dobrych manier, odpowiedniego zachowania się w każdej sytuacji – na każdym parkiecie i przy każdej muzyce. Pod opieką pozytywnie nastawionego trenera staramy się eliminować kompleksy związane bezpośrednio z muzyką, ruchem, tańcem, zachęcając do twórczej ekspresji nie tylko dzieci utalentowane, ale przede wszystkim, aktywizując maluch z problemami ruchowymi, a także słuchowymi.

 

        Baby Dance to zajęcia taneczne dla najmłodszych (3 i 4 latków) polegają na nauce tańca poprzez zabawę i skojarzenia. Dzieci poznają podstawowe,  nieskomplikowane figury taneczne jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Zajęcia te, uczą samodzielności, współdziałania w grupie, rozwijają ruchowo i intelektualnie. Ruch jest najważniejszą potrzebą w życiu małego dziecka, toteż niezmiernie ważne jest zapewnienie mu jej w odpowiedniej formie – Baby Dance jest nią na pewno.

 

  Kids JUMP jest to forma aktywności fizycznej z wykorzystaniem trampolin, zajęcia pozwalają dzieciom czerpać radość z ćwiczeń, promują zdrowy styl życia, wyzwalają pokłady energii, a także uczą nowych rytmów, pracy zespołowej, koordynacji, równowagi. Kids JUMP rozwija dzieci na wielu płaszczyznach, odrywa od telewizora czy komputera i sprawia, że na te zajęcia chce się wracać bo przede wszystkim jest to ŚWIETNA ZABAWA!

 

 

 

TANIEC W PRZEDSZKOLU
Zrodzony z miłości do dziecka stworzony z miłości do tańca…

Szkoła Tańca Fokus oraz Akademia Tańca Przedszkolaka zapraszają na zajęcia tańca dla dzieci w wieku
od 4 - 6 lat.

Od wielu lat współpracujemy z ponad 20 przedszkolami na terenie Opolszczyzny – aktywizujemy dzieci z problemami ruchowymi, szkolimy małych tancerzy, prowadzimy przyszłych mistrzów, organizujemy kursy, szkolenia pokazy i festiwale tańca dla dzieci i młodzieży.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców stworzyliśmy AKADEMIĘ TAŃCA PRZEDSZKOLAKA oraz autorski program zajęć dla dzieci „ruch, muzyka, taniec w wychowaniu przedszkolnym”, który poprzez taniec wyrabia w dziecku poczucie rytmu, słuchu, swobodę i płynność ruchów.
Atrakcyjna forma zajęć daje dzieciom satysfakcję z poznawania ciekawych figur i układów tanecznych, a dodatkowo, wspomaga prawidłowy rozwój psychofizyczny. Kroczek po kroczku, poprzez ćwiczenia oraz zabawę, zdobywanie kolejnych magicznych sprawności oraz poziomów tanecznych, kształtujemy poczucie rytmu, wrażliwości muzycznej, estetyki. Jednocześnie zajęcia te w wyjątkowy sposób urozmaicają czas spędzony w przedszkolu łącząc funkcję edukacyjną z zabawą. Uczymy dobrych manier, odpowiedniego zachowania się w każdej sytuacji – na każdym parkiecie i przy każdej muzyce. Pod opieką pozytywnie nastawionego trenera staramy się eliminować kompleksy związane bezpośrednio z muzyką, ruchem, tańcem, zachęcając do twórczej ekspresji nie tylko dzieci utalentowane, ale przede wszystkim, aktywizując maluchy z problemami ruchowymi, a także słuchowymi.

W programie zajęć

  • Tańce Standardowe, Latynoamerykańskie, Salsa
  • Taniec Nowoczesny (Dyskotekowy),
  • Tańce Ludowe, elementy Baletu, elementy Rytmiki
  • Zabawy Ruchowo - Taneczne
  • Ćwiczenia relaksacyjne, rozluźniające, wyciszające
  • Szkoła Dobrych Manier
  • Pokazy oraz podsumowująca impreza taneczna

 

Szkoła Tańca towarzyskiego i Zumba Opole Fokus

Centrum Ruchu i Szkoła Tańca FOKUS | Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej ZWM | Infolinia: 669 336 333

Logowanie