Szkoła Tańca Opole - Fokus

Fokus Kids Młodzież Dla kobiet Taniec ślubny Dorośli

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, utalentowanych, kreatywnych i nieustannie szkolących się instruktorów dla których taniec jest życiową pasją.

Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych tancerze, którzy swoja wiedzę fachową i wysokie umiejętności zdobyli i potwierdzili za granicą. Ich kwalifikacje potwierdzają także wieloletnia kariera zawodnicza, zdobyte uprawnienia oraz doświadczenie.

 

 

Asia – pedagog, dyplomowana instruktorka i tancerka. Laureatka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w formacjach Show Dance. Posiada również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej (ZUMBA, Aerobic, Basic Step, Shape, Fitball, Dance Aerobic,) Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat, taniec od zawsze był dla niej pierwszą i największą miłością życia. Asia wielokrotnie brała udział w różnych imprezach artystycznych, koncertach i festiwalach tańcząc u boku gwiazd polskiej estrady. Regularnie szkoli się pod okiem światowych choreografów takich jak.: Jojo Diggs, Anthony Kaye, Viet Dang, Jerome Alexander, Luciano Di Natale, i wielu innych. W Szkole Tańca Fokus prowadzi grupy turniejowe: Fokus Junior, Fokus Crew, grupy dziecięce Baby Dance, Zumba Kids oraz zajęcia z dorosłymi - Zumba!     
Na zajęciach zarazi Was swoja pasją, energią i wprowadzi w świat tanecznych trendów !

Zapraszamy do polubienia fanpage'a Asi na facebooku!   

     
 

Kasia "Żabka" Miazga - Tancerka, instruktor i koneser muzyki. Taniec jest jej miłością od 8 roku życia, a poszukując najbliższego sercu stylu poznała takie rodzaje tańca jak jazz, modern, hip hop, house. Swoją taneczną drogę odnalazła w stylu pochodzącym z Jamajki, dancehallu, a ostatnio również w tańcach afrykańskich, głównie Kuduro, pochodzącym z Angoli.

Kasia regularnie szkoli się na warsztatach w Polsce i za granicą, z najlepszymi tancerzami z Jamajki i Angoli. Spędziła również miesiąc na Jamajce, wyspie, która jest kolebką dancehallu.

W Szkole Tańca Fokus prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą: Mix4Kids przedszkolaki i szkolniaki, Cool Fokus, Dancehall oraz z dorosłymi: Pull Up, Lekcje indywidualne dla par.

Jest energiczna i pełna uśmiechu, a jej temperament sprawi, że poczujecie się na sali tak, jakbyście tańczyli na Jamajce.

Zapraszamy do polubienia fanpage'a Żabki na facebooku oraz subskrypcji kanału na YouTube! 

     
  Jakub Malik -zapalony tancerz i fotograf. W 1999 roku rozpoczął swoją przygodę z tańcem towarzyskim. Przez kolejne lata zdobywał wiele prestiżowych nagród na międzynarodowych turniejach tańca w Polsce i za granicą. Szkolił się pod okiem m.in. Mistrzów Świata: Mirco Gozzolim czy Franco Formica. Pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. W pracy wymagający, a zarazem wesoły i z poczuciem humoru:)
     
   

Łukasz R. ‘REGGIE B-BOY’- Od 2005 roku dyplomowany Instruktor Tańca Break Dance
Brał udział w najważniejszych tanecznych imprezach w kraju i za granicą takich jak Rytm Ulicy, gdzie zdobył wysokie 6 miejsce,  Freedom of Movement – 3 miejsce, Battle of Krnov(Czechy) – 4 miejsce,  lub Silesia Dance- 1 miejsce. Od 6 lat uczestniczy w FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA w Tańcu Break Dance - BATTLE OF THE YEAR. Reggie na swoim koncie ma prowadzenie warsztatów w Szwajacarii oraz zajęć w Oleśnie, Krzepicach, Dobrodzieniu, Gliwicach oraz Opolu. Wystąpił również w teledysku grupy VIXEN „Nie mam nic”, oraz BIG DADDY, założyciela grupy LA BOUCHE. Producenta muzycznego współpracującego z takimi sławami jak PUFF DADDY, Jennifer LOPEZ, R KELLY. Udział w teledysku RECOVER PROJECT - Sweet Dreams.
Pomimo poważnych kontuzji i dorobku 4 śrub w barku nie poddaje się i zawsze znajduje dla siebie kawałek miejsca na parkiecie..:)

     
 

Łukasz Łukomski, czyli BIG POPPA UFO. Reprezentant Ekip Royal Family Poppers, O!Polski Popping, Pari Passu i Double Trouble, specjalista od poppingu, związany ze sceną street dance i kulturą hip hopową od 1995 roku. Jego największym atutem jest wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój i nie gasnąca zajawka.

Zapraszamy na jego fanpage 

     
     Aneta P. - instruktorka fitness, w Szkole Tańca Fokus prowadzi zajęcia Body Fit, a jej przydomek to "Aneta Żyleta", co oznacza, że nie zostawi na Was suchej nitki. Wymagająca trenerka, dzięki której uzyskacie wymarzoną sylwetkę.
     

 

Szkoła Tańca towarzyskiego i Zumba Opole Fokus

Centrum Ruchu i Szkoła Tańca FOKUS | Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej ZWM | Infolinia: 669 336 333

Logowanie