Szkoła Tańca Opole - Fokus

Fokus Kids Młodzież Dla kobiet Taniec ślubny Dorośli

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, utalentowanych, kreatywnych i nieustannie szkolących się instruktorów dla których taniec jest życiową pasją.

Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych tancerze, którzy swoja wiedzę fachową i wysokie umiejętności zdobyli i potwierdzili za granicą. Ich kwalifikacje potwierdzają także wieloletnia kariera zawodnicza, zdobyte uprawnienia oraz doświadczenie.

 

 

Asia – pedagog, dyplomowana instruktorka i tancerka. Laureatka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w formacjach Show Dance. Posiada również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej (ZUMBA, Strong by Zumba, Aerobic, Basic Step, Shape, Fitball, Dance Aerobic,) Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat, taniec od zawsze był dla niej pierwszą i największą miłością życia. Asia wielokrotnie brała udział w różnych imprezach artystycznych, koncertach i festiwalach tańcząc u boku gwiazd polskiej estrady. Regularnie szkoli się pod okiem światowych choreografów takich jak.: Jojo Diggs, Anthony Kaye, Viet Dang, Jerome Alexander, Luciano Di Natale, i wielu innych. W Szkole Tańca Fokus prowadzi grupy turniejowe: Fokus Junior, Fokus Crew, Cool Fokus, grupy dziecięce Baby Dance, Zumba Kids, Szkolniaki oraz zajęcia z dorosłymi - Zumba, Strong by Zumba      
Na zajęciach zarazi Was swoja pasją, energią i wprowadzi w świat tanecznych trendów !

Zapraszamy do polubienia fanpage'a Asi na facebooku!   

     
 

Agnieszka 'Czub' Czubek - tańczy odkąd pamięta, ale zajawkę na kulturę Jamajki i dancehall złapała na zajęciach Kasi Żabki Miazgi 4 lata temu. Od tej pory regularnie szkoli się u najlepszych tancerzy z Polski, Jamajki, Hiszpanii, Francji, i Stanów Zjednoczonych. Brała udział w warsztatach z takimi tancerzami jak Shelly Xpressionz, Orville Xpressionz Hall, Craig BlackEagles, Andre Cosmic, Dansa Bling Matthew Richards, Conray Richards, Blazer Frass,Kasia Żabka Miazga, Weronika Otrębska, Joanna Guła, Rafa Redvolcon, Syrin Zero, Sir Ledgen,Joan Gringesho. Tancerka Tru Vybz Crew, lubi mocny badmański styl, ale w Dancehallu najbardziej ceni różnorodność, atittude i fun. W Fokusie prowadzi zajęcia z grupami Przedszkolaków, Szkolniaków, Cool Fokus, Dancehall open i współtworzy Tru Vybz Crew.

Zapraszamy na instagrama 

 

     
  Marta 'Mostek' Mościcka-Tancerka i choreograf w zespole „Yes Yes Y’all”, trener zespołu „That’s right” Wrocław oraz „Chilli” Wałbrzych, asystent Krzysztofa Mazura podczas czterech pierwszych edycji programu „You can dance„. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w hip hopie.
Podczas pobytu w Paryżu została zaangażowana do klipu najlepszej amerykańskiej ekipy hip hopwej Elite Force Crew razem z najlepszymi tancerzami z całego świata.
Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń tanecznych oraz spotkań hip hopowych w kraju jak i zagranicą (m.in. Style is King – Szwajcaria oraz Juste Debout – Paryż) podczas których miała okazję uczyć się od światowej klasy instruktorów takich jak: Moncell „Ill Cosby”, Henry Link, Buddha Stretch, Brooklyn Terry, Brian Green, Mr Wiggles, Caleaf, Bobby Mileage, Greg Campbellock Jr., Don Campbellock, Sabela Grimes, Tweetie Boogie, Laura Courtellemont, Lil C, Peggy Kubler, Jenn „1 LoVE”, Alassane Wat, Loose Joint, Boogaloo Sam, Archie Burnett, Yoshie, Hiro, Shannon Mabra, Babson oraz Filip Czeszyk.
     
   

Łukasz R. ‘REGGIE B-BOY’- Od 2005 roku dyplomowany Instruktor Tańca Break Dance
Brał udział w najważniejszych tanecznych imprezach w kraju i za granicą takich jak Rytm Ulicy, gdzie zdobył wysokie 6 miejsce,  Freedom of Movement – 3 miejsce, Battle of Krnov(Czechy) – 4 miejsce,  lub Silesia Dance- 1 miejsce. Od 6 lat uczestniczy w FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA w Tańcu Break Dance - BATTLE OF THE YEAR. Reggie na swoim koncie ma prowadzenie warsztatów w Szwajacarii oraz zajęć w Oleśnie, Krzepicach, Dobrodzieniu, Gliwicach oraz Opolu. Wystąpił również w teledysku grupy VIXEN „Nie mam nic”, oraz BIG DADDY, założyciela grupy LA BOUCHE. Producenta muzycznego współpracującego z takimi sławami jak PUFF DADDY, Jennifer LOPEZ, R KELLY. Udział w teledysku RECOVER PROJECT - Sweet Dreams.
Pomimo poważnych kontuzji i dorobku 4 śrub w barku nie poddaje się i zawsze znajduje dla siebie kawałek miejsca na parkiecie..:)

     
 

Bartek'BeWu'Włodarz

Uczestnik finału konkursu Młody Tancerz Roku wywodzący się z kultury Hip-Hopu. Z muzyką związany jest od dzieciństwa - sam nazywa się "byłym instrumentalistą" Główne style BeWu to Hip-Hop i House ale nie jest mu obcy także Popping i Bboying. Tancerz w ekipie No i Co Crew. Choreograf i instruktor w Zgraja z Wrocławia. Finalista wielu tanecznych potyczek, m.in 1 miejsce Dance Tribute vol.4, 2 miejsce BITWA NA TANIEC,2 miejsce z Ekipą No i Co Crew na SDK, 1 miejsce HYPEUP, 2 miejsce FULLFLAVA,3 miejsce TANCBUDA,liczna Sztuka, Uliczne Jedzenie 1 miejsce hip hop 2vs2 z Żurkiem. W Fokusie w każdy poniedziałek, prowadzi grupy turniejowe:WyMy Crew i Fokus Kids, oraz spotkacie Go na zajęciach open - Street dance

Zapraszamy na instagrama  

     
     Madzia Folek - Zdobyła uprawnienia jako istruktor Fit&Jump. Wulkan energetyczny, i motywator, wyciska siódme i ósme poty z każdego, jak słyszy muzykę nie ustoi w miejscu. Krążą plotki, że ma najlepsze sety Jumpowe w okolicy. W Fokusie prowadzi zajęcia Power Jump.

 

Szkoła Tańca towarzyskiego i Zumba Opole Fokus

Centrum Ruchu i Szkoła Tańca FOKUS | Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej ZWM | Infolinia: 669 336 333

Logowanie