Szkoła Tańca Opole - Fokus

Fokus Kids Młodzież Dla kobiet Taniec ślubny Dorośli

 

 

zajęcia dla chcących poznać bliżej kulturę HIP HOP, jej muzykę i ruch. Zajmujemy się tutaj takimi stylami jak boogaloo, hip hop dance, top rock czy locking. Uczymy się podstaw, grooves, party dance i dążymy do tego aby improwizować do muzyki - freestyleować. Jeżeli bliski jest Ci rap i funk to musisz być na tych zajęciach. To co najlepsze z amerykańskiego east coast i west coast dostaniesz w Opolu.

 

       

DanceHall - Kultura i taniec pochodzący z Jamajki. Swoje korzenie ma w muzyce reagge czy raggamuffin, a jego największy rozwój przypada na lata 90. Do dziś prężnie rozwija się, zarażając coraz więcej ludzi na całym świecie. Opiera się na niezliczonej ilości kroków zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Na zajęciach nauczycie się nie tylko kroków i choreografii, ale też poznacie historię kultury dancehall, która jest bardzo ważna w tym stylu. W stronę Jamajki zabierze Was Kasia "Żabka" Miazga, członkini Polish Mafia Dancehall Crew, ekipy która podbiła wyspę swoim tańcem podczas miesięcznego pobytu w kolebce dancehallu.

 

 

 


Break Dance Jest to aktualnie jeden z najbardziej efektownych i widowiskowych stylów tańca. W tańcu Break Dance uczymy się podstawowych figur, które pozwolą nam na stworzenie indywidualnego wyjścia.
 DLA OSÓB W WIEKU POWYŻEJ 7 LAT
Jest to aktualnie jeden z najbardziej efektownych i widowiskowych stylów tańca. Powstał on w połowie lat 70 na Bronxie w USA.
Grupa początkująca wzbogaca swoją wiedzę o podstawowe elementy tańca Break Dance. Nie tylko wytrwałość, ale bardzo duże zaangażowanie jak i duża siła woli pozwolą nauczyć się tego tańca.
Duży nacisk kładziony jest na elementy podstawowe, które są fundamentem dla rozwoju młodego B-Boy’a czy młodej B-Girl. W tańcu Break Dance uczymy się podstawowych figur, które pozwolą nam na stworzenie pojedynczego indywidualnego wyjścia. Umiejętność wykonania, chociaż jednego SET’a czyli pojedynczego indywidualnego wyjścia na parkiet jest nie lada wyzwaniem dla młodego tancerza.
Różne układy grupowe, bądź duety uczą współpracy z drugą osobą, aby osiągać coraz większą perfekcję i synchronizację w wykonywaniu poszczególnych układów. Poprzez Warm Up i Stretching oraz dodatkowe ćwiczenia tancerze wzmacniają poszczególne partie mięśni oraz budują swoją sylwetkę.

 

Szkoła Tańca towarzyskiego i Zumba Opole Fokus

Centrum Ruchu i Szkoła Tańca FOKUS | Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej ZWM | Infolinia: 669 336 333

Logowanie