Szkoła Tańca Opole - Fokus

Fokus Kids Młodzież Dla kobiet Taniec ślubny Dorośli

 

27-go stycznia do Fokusa zawita Ryfa Ri podzielić się z Wami swoją wiedzą i skillsami. Na warsztat bierzemy house i hip hop, i kręcimy temat przez 3 classy - każda 1,5 h! Kto Ryfy nie zna (wstydź się!) oto krótka notka biograficzna Tej Zacnej Persony;)

'Ryfa Ri - TST Karass - tancerka, raperka, host, nauczyciel. Tańczy od '96. Dzieli się tańcem od '08. Tanecznie specjalizuje się w HIP HOP FREESTYLE DANCING i HOUSE, lecz ceni sobie wszechstronność. Najważniejsze jest budowanie zajawki i kształcenie autonomicznych, silnych zawodników.
Zależy jej na esencji Hip Hopu, czyli wartościach ludzkich i miłości do tego, czym się imamy. Wierzy, że taniec zmienia życia, uczy szacunku, pokory i wytrwałości, daje piękne przyjaźnie oraz niezapomniane budujące charakter doświadczenia.
Zwyciężyła m.in. Gdańsk Dźwiga Muzę, Dance Crash, Bruk European Challenge, Wirującą Strefę i z Ziębą Juste Debout Poland (House)'
https://www.instagram.com/ryfa_ri/

Konkrety:
Kiedy:
27.01.2018r.
O której:
11.00-12.30 HIP HOP do 12 lat
piciu, siku...
12.45-14.15 HOUSE open
fresh check, piciu...
14.30-16.00 HIP HOP powyżej 12 lat

Za ile:
1 classa - 45 zł
2 classy - 70 zł

Zgłoszenia wysyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wpisując Imię Nazwisko i liczba zajęć(1,2), albo na recepcji.

Szkoła Tańca towarzyskiego i Zumba Opole Fokus

Centrum Ruchu i Szkoła Tańca FOKUS | Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej ZWM | Infolinia: 669 336 333

Logowanie